MENU
klinika

Çfarë ndodhi papritur?

Bora Zemani ndjek mamanë e Donaldit në “Instagram”!

01.04.2022 - 11:04

Teksa prej kohësh flitet për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës, tashmë duket se moderatorja e “Për’puthen” i ka dhënë të gjithë fansave të çiftit një arsye më shumë për të ngritur dyshimet.

Së fundmi, mamaja e vëllezërve Veshaj ka hapur një profil personal në rrjetin social Instagram, ku padyshim përveç binjakëve Donald dhe Romeo, atë e ndjek pikërisht edhe Bora Zemani.

Nuk e dimë nëse moderatorja dhe ish-vjehrra e saj kanë ruajtur marrëdhëniet e mira me njëra-tjetrën, apo vërtetë bëhet fjalë për një ribashkim mes saj dhe ish-finalistit të “Big Brother Albania VIP”.

Rikujtojmë se dyshja u përfol shumë edhe në publikimin e këngës së re të Donaldit.

Gajtë videoklipit të tij ka nj shenjë që ndoshta vërteton se kënga i dedikohet Borës pasi numri 5 shfaqet gjatë klipit të tij.

Kujtojmë që në datën 5 Donaldi dhe Bora janë lidhur për herë të parë. Këtë e ka thënë vetë Donaldi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ku i bëri dhe Borës dhuratë varësen e tij.

Të gjitha sinjalet që ai ka dhënë në tekst dhe numri 5 që shfaqet shumë pak, tregojnë që kënga i dedikohet Borës.

Mesa duket kjo është edhe një mënyrë që ka zgjedhur Donaldi për ti kërkuar të falur Borës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNZhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!