MENU
klinika

U frymëzua nga vëllai i madh

Djali i David Beckham gati për vendimin e papritur

25.04.2022 - 10:06

Djali i dytë më i madhi nga fëmijët e Victoria dhe David Beckham – Romeo Beckham, dëshiron një familje të madhe me të dashurën Mia Regan dhe mezi po pret të fillojë.

Modeli i njohur, thuhet se po planifikon t’i propozojë shumë shpejt të dashurës së tij 19-vjeçare, pasi u frymëzua nga vëllai i madh Brooklyn.

Brooklyn, 23 vjeç, u martua me Nicola Peltz, 27 vjeç, në një martesë luksoze prej 3 milionë paund në fillim të këtij muaji, me vëllezërit e tij Romeo dhe Cruz që shërbenin si më të mirët e tij.

Sipas Page Six, ngjarja u drejtua nga David Beckham, i cili thuhet se i mori seriozisht detyrat e tij, duke përgatitur surpriza për të ftuarit, të gjitha me shpresën për të ofruar një mbrëmje të paharrueshme. Lista e të ftuarve ishte e mbushur me njerëz nga të gjitha industritë, duke filluar nga muzika, aktrimi e deri tek shefat e famshëm të kuzhinës.

Martesa e shpejtë dhe e re duket se është në traditën e Beckham. Ata janë të lidhur me njëri-tjetrin dhe janë padyshim për gjithë jetën. Ndërsa çifti janë ende të përqendruar në karrierën e tyre, ata duan që dasma e tyre do të jetë një ceremoni më intime.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çifti i tha 'PO' njëri-tjetrit!

Pamjet e para nga dasma e Brooklyn dhe Nicole