MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 12 maj 2022

12.05.2022 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 121 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 115.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 141.2 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 89 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.89 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNAnaliza/ Greqia dje, Ukraina sot!

A kërcënohet sërish nga kriza eurozona?

"BBC"/ Afati i fundit ishte më 27 maj!

Është paguar apo jo borxhi i Rusisë?

Çfarë vendimi u mor në lidhje me importin e naftës ruse?

Takimi G-7 u jep fund punimeve, premton ndihma për Ukrainën

Sa do të shiten nafta, benzina, gazi?

Vendosen çmimet e reja të karburanteve