MENU
klinika

Përgjigjet mjeku

Si të mbrohemi nga lija e majmunit?

02.06.2022 - 09:28

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit.

Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj, këtu do të merrni përgjigje nga mjekë me eksperiencë, pa rezervime takimesh dhe duke shmangur radhët e gjata.

Pacienti: Si të mbrohemi nga lija e majmunit?

Mjeku: 

Nëse keni edhe ju pyetje, dhe doni të merrni një përgjigje të shpejtë nga mjekët e “spitalit tonë online”, klikoni këtu. Identiteti juaj do të mbetet anonim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Manastirliu: Ka nisur zbatimi i planit të masave

Lija e majmunit/ Mblidhet Komiteti i Imunizimit

Ekspertët ngrenë alarmin: Infeksioni mund të rritet pasi…

Sa të shqetësuar duhet të jemi nga lija e majmunëve?