MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 12 shtator 2022

12.09.2022 - 07:30

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.7 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 116.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 136.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 90 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 121.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.81 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"The Economist"/ Putin bombardon infrastrukturën e energjisë

Si përballen ukrainasit pa energji elektrike

Emigracionit ka shtuar më shumë problemin

A po vjen recesioni i “kravatave të bardha”?

"Çmimi i naftës duhet të ishte nën 200 lekë"

Konfindurstria kritikon Bordin e Transparencës

Ligj i ri për emigrimin e punëtorëve të kualifikuar

Vështirësitë me të cilat ndeshen ata që duan të vijnë në Gjermani