MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 21 shtator 2022

21.09.2022 - 07:30

Monedha e eurozonës shitet sot me 117 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 117.9 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 134 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 89 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 121.9 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN