MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 24 shtator 2022

24.09.2022 - 07:42

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 118.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 134 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 88.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 121 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.83 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN