MENU
klinika

“Meadow Violet”

Kjo ngjyrë do të dominojë dimrin 2023

20.09.2022 - 11:34

Një ngjyrë e re vjen për të na vjedhur zemrat në veshjen e dimrit 2023 dhe ne do t’ju prezantojmë 25 ide për veshje dhe aksesorë me Violet Meadow.

Meadow Violet është një nuancë e re që po vjen të shkundë ujërat në modë në dimrin e vitit 2023. U bë e ditur pak javë më parë, se tendencat e reja të modës për vjeshtë- dimër 2022-2023 u publikuan dhe premton unike dhe paraqitjet tronditëse.

Meadow Violet është një ngjyrë vjollce e errët që mund ta vishni në çdo rast. Është një nuancë e ftohtë vjollce që nga njëra anë i jep ngjyrë një peizazhi dimëror të mjegullt dhe pa ngjyrë por nga ana tjetër harmonizohet bukur me ngjyrat e stinës.

Në artikullin e sotëm vendosëm të shohim së bashku disa ide për Meadow Violet në aksesorë, pantallona, ​​pallto, xhaketa dhe jemi të sigurt që do ta përvetësoni edhe ju këtë dimër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zyrtarisht në sezonin e pulovrave

5 trendet që do mbizotërojnë stinën e vjeshtës