MENU
klinika

"Zemërluana"

Luana Vjollca sapo na tregoi disa detaje nga emisioni i saj i ri

23.09.2022 - 09:25

Luana Vjollca tashmë është sërish në qendër të vëmendjes. Moderatorja e njohur do të rikthehet në ekran, konkretisht në Tv Klan.

Së fundmi, ajo ka zbuluar edhe emrin e programit, që do të titullohet “Zemërluana”

“Mezi po pres të ritakohem me ju o ZEMER LUANA -t e mi”, shkruan Luana.

Mirëpo, a do të jetë ky një emision dashurie? Mbetet për t’u parë.

Lajmin për bashkimin në “Tv Klan”, ajo e bëri ditën e lindjes, si një surprizë për fansat.

“Përherë dëshiroj që në ditën time të lindjes dhuratën t’jua bëj unë. E lumtur ta ndaj me ju që rikthehem aty ku përkas, në skenë, në ekranin gjigand të TV Klan për t’u takuar së bashku primetime me atë që jam e bindur do të jetë programi juaj i preferuar sërish! Ju jeni arsyeja dhe motivimi im, secili prej jush që më ka kërkuar vazhdimisht të rikthehem, uroj t’jua shpërblej”, shkroi Luana në Instagram.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite