MENU
klinika

“Fundi më i bukur që mund të ëndërroja”

Ndarja e modeles nga partneri, më e “çuditshmja” që kemi parë!

02.10.2022 - 10:58

Ish-Miss Shqipëria 2012 dhe modelja Kleoniki Delijorgji, i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë modelja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Kleoniki ka publikuar një video në Instagram me disa nga momentet më të bukura me (ish) të dashurin e saj. Krahas postimit modelja shkruan se ky ka qenë “fundi më i bukur që kishte ëndërruar.” Sa i përket arsyes Kleoniki nuk ka specifikuar diçka konkrete, por shkruan se “kanë pasur shumë vështirësi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KLEONIKI 𓂀 (@itskleoniki)

“Shumë prej jush na kanë parë si çifti i ëndrrave. Por gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken. Ne kemi qenë një çift i mrekullueshëm, por kemi përjetuar edhe shumë vështirësi. Ne të dy vendosëm se ishte më mirë për ne të ndaheshim, dhe e bëmë këtë me kaq shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Dje, shkuam në plazh, vendosëm disa nga këngët tona të preferuara, shikuam thellë në sytë dhe shpirtrat e njëri-tjetrit dhe vendosëm që kemi përfunduar misionin tonë në jetën e njëri-tjetrit. Hymë në oqean, ashtu siç bëmë kur u takuam për herë të parë. Ne gjithashtu i dhuruam trëndafila oqeanit me shumë vlerësim për veten tonë, guximin tonë, dashurinë tonë, familjet tona, paraardhësit tanë, Zotin, Nënën Tokë dhe ishullin e bukur të Mykonos. Ka qenë fundi më i bukur që mund të ëndërroja ndonjëherë. Ne jemi shumë mirënjohës për gjithçka që kemi kaluar. Zemrat tona janë plot dashuri 🤍 Ti ke qenë i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Unë gjithmonë do të të dua Javier Vidal!!!”– thuhet në postimin e plotë të modeles.

Arben Derhemi bën lëvizjen e radhës

Rikthehet telenovela “Njerëz dhe Fate”?

U dhunua nga 20 policë në sy të bashkëshortes

Robert Aliaj rrëfen tmerrin e përjetuar

Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?