MENU
klinika

Zgjedhjet vendore 2023

Tre emrat që Rama do të rikandidojë për kryetarë bashkish

17.10.2022 - 15:29

Partia Socialiste duket se ka arritur te rikonfirmoje tre prej kryebashkiakeve aktual si kandidate për zgjedhjet vendore të vitit 2023.

Bëhet fjalë për Bashkinë e Tiranës, Fierit dhe atë të Lushnjes. Panorama mëson se Rama do të rikandidojë për kryetarë të Bashkisë së Tiranës Erion Veliajn, për Bashkinë e Fierit Armando Subashin, dhe për kryetar të Bashkisë së Lushnjes, Eriselda Sefan.