MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 19 nëntor 2022

19.11.2022 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 113.6 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 134.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 86 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 118.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.81 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN