MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 29 nëntor 2022

29.11.2022 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 113.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 135.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 85.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 118.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPagesat e larta për punëtorët dhe...

Shtrenjtimi i çmimeve, ndërtuesit tregojnë shkaqet!

Përmirësohen treguesit e varfërisë, por...

INSTAT: Gjysmë milioni shqiptarë janë të varfër!

Denaj: Ejani investoni në agroturizëm e bujqësi!

Bizneset Saudite kërkojnë rritje tregtie me Shqipërinë!

BSH: Rënie në të gjithë sektorët, përveç ndërtimit

Qytetarë e biznese pesimistë, bie me 2.6% besimi në ekonomi!