MENU
klinika

Nga data e nisjes te disa personazhe të përfolur

Ja çfarë dihet deri tani për ‘Big Brother VIP’!

01.12.2022 - 12:31

Emri i emisionit: “Big Brother VIP Albania”
Moderuar nga: Arbana Osmani
Data e nisjes: Burime për Anabel thonë 24 dhjetor. Kampionati Botëror, të cilit i është dhënë vëmendje në Top Channel, përfundon më 18 dhjetor. “Big Brother VIP” nis të shtunën e parafundit të dhjetorit, pra 24.

Detaje për ‘Big Brother VIP’: Nga data e nisjes te disa
PRODUCENTJA LORI HOXHA POSTON FOTO NË INSTAGRAM NGA PËRGATITJET E SHTËPISË SË BBVA.

Detaje për ‘Big Brother VIP’: Nga data e nisjes te disa

Personazhe të konfirmuar: Asnjë.
A do të konfirmohen? Me gjasë jo; edicionin e kaluar, produksioni i mbajti sekret emrat e konkurrentëve, ndonëse një pjesë u zbulua nëpër media.
Cilët personazhe janë përfolur në portale: Moderatorja Kiara Tito dhe Jori Delli, blogere shqiptare që jeton në Itali dhe është mikeshë me Beniada Nishanin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Prapaskenat e konfliktit mes Arbana Osmanit dhe Luana Vjollcës

“Big Brother VIP” molla e sherrit që i ktheu në armike

“Big Brother Vip” në Shqipëri apo Kosovë?

Ja ku do ta shohim si opinionist Olti Currin