MENU
klinika

Modelet ndezin duelin

Kroaci-Brazil, sfidë jo vetëm në fushë…

08.12.2022 - 22:55

Kroaci-Brazil nuk do të jetë një duel vetëm në fushën e lojës, por edhe në tribunë. Ivana Knoll, ish-miss Kroacia e cila është bërë shumë e famshme në këtë Kupë Bote, për shkak të veshjes së saj ekstravagante në stadiumet e Katarit, duket se ka gjetur rivalen e denjë në Botëror.

Bëhet fjalë për supermodelen braziliane Izabel Goulart, e cila u fotografua në shkallët e stadiumit gjatë fitores 4-1 të Brazilit ndaj Koresë së Jugut.

38-vjeçarja, e fejuar me portierin gjerman Kevin Trapp, kishte zgjedhur një kostum të verdhë shumë seksi për të mbështetur djemtë e “Seleçaos”, por edhe për të sfiduar modelen kroate për titullin e tifozes më seksi të këtij Botërori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në çerekfinale, Brazili do të përballet pikërisht me Kroacinë dhe parashikohet një ndeshje e fortë jo vetëm në fushë, por edhe në shkallët e stadiumit.

Një tjetër skuadër i bashkohet grupit të Europës

Tirana mbetet e shkëputur edhe pas hapit fals

Ja sa pritet të mungojë titullari i katalanasve!

Lajme të këqija për Barcelonën

Nga Juventusi te Reali e Barcelona

Të gjithë në garë për titullarin e Interit

Në skenë del dhe klubi historik europian

Zidan në kërkim në të një skuadre të re

Çon skuadrën të stërvitet në… ushtri

Poter tenton të ringjallë Çelsin

Balaj pritet titullar, Mala është në dyshim

Ja si mund të rreshtohet Vllaznia përballë Erzenit!