MENU
klinika

Moderatorja ia vë ‘fajin’ banorëve

Arbana Osmani humb 2 mijë ndjekës në Instagram

15.01.2023 - 13:25

Prime i të martës së kaluar, pati shumë tension dhe debate të forta nga banorët, kjo pasi Luiz Ejlli përgënjeshtroi historinë se ai vuan nga një sëmundje e rëndë.

Kjo situatë krijoi dhe një zhurmë të mdhe në rrjet ku një pjesë e madhe e publikut përpos të gjithave kanë vazhduar ta mbështesin ende këngëtarin.

Shumë prej tyre kanë akuzuar produksionin e “BigBrother VIP” të cilët shpreheshin se po i bëjnë një ‘padrejtësi’ Luizit dhe kjo gjë duket se reflektoi dhe tek moderatorja e spektaklit Arbana Osmani.

Prezantuesja ka ka humbur plot 2 mijë folloëers në më pak së 24 orë në llogarinë e saj në Instagram, ku është dhe tepër aktiv.

Nga 938 mijë ndjekës, Arbana ka rënë në 936 mijë ndjekës. Kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re nga moderatorja e cila ‘shfrytëzoi’ dhe një moment gjatë spektaklit për ta treguar këtë.

Armaldo i kërkoi që gjatë spektaklit të “Big Brother” të reklamojë Instagramin e Teatrit, mirëpo Arbana iu përgjigj me humor duke i thënë se po humb ndjekësit e saj për fajin e tyre.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Historia që tronditi një Shqipëri të tërë...

Sëmundja e Luizit e pavërtetë, Kiara ‘i kthen kurrizin’ këngëtarit