MENU
klinika

Moderatorja ia vë ‘fajin’ banorëve

Arbana Osmani humb 2 mijë ndjekës në Instagram

15.01.2023 - 13:25

Prime i të martës së kaluar, pati shumë tension dhe debate të forta nga banorët, kjo pasi Luiz Ejlli përgënjeshtroi historinë se ai vuan nga një sëmundje e rëndë.

Kjo situatë krijoi dhe një zhurmë të mdhe në rrjet ku një pjesë e madhe e publikut përpos të gjithave kanë vazhduar ta mbështesin ende këngëtarin.

Shumë prej tyre kanë akuzuar produksionin e “BigBrother VIP” të cilët shpreheshin se po i bëjnë një ‘padrejtësi’ Luizit dhe kjo gjë duket se reflektoi dhe tek moderatorja e spektaklit Arbana Osmani.

Prezantuesja ka ka humbur plot 2 mijë folloëers në më pak së 24 orë në llogarinë e saj në Instagram, ku është dhe tepër aktiv.

Nga 938 mijë ndjekës, Arbana ka rënë në 936 mijë ndjekës. Kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re nga moderatorja e cila ‘shfrytëzoi’ dhe një moment gjatë spektaklit për ta treguar këtë.

Armaldo i kërkoi që gjatë spektaklit të “Big Brother” të reklamojë Instagramin e Teatrit, mirëpo Arbana iu përgjigj me humor duke i thënë se po humb ndjekësit e saj për fajin e tyre.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Historia që tronditi një Shqipëri të tërë...

Sëmundja e Luizit e pavërtetë, Kiara ‘i kthen kurrizin’ këngëtarit


Krijoi një lidhje dashurie me Heidin në Big Brother Itali

“Sonte do të bëhet nami”, Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Shqipëri

Ja bashkëpunimet me yjet e muzikës

Mozzik publikon albumin e tij

Sherri mes shokëve që nisi në lojë dhe vijoi jashtë BBV!

Meriton Mjekiqi prish miqësinë me Romeo e Donald Veshajn!