MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 23 Janar 2023

23.01.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 132.1 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN