MENU
klinika

Furnizuan me naftë kontrabandë anijen shqiptare

Kush janë anëtarët e ekuipazhit të anijes libiane që u arrestuan

14.01.2023 - 12:34

Muhamed Arafe, 48 vjeç,  Ahmed Zantawi, 34 vjeç, Ahmet Abdurrabu, 32 vjeç, Said Nëegi, 38 vjeç, Muhamed Mahmut, 61 vjeç, Eshref Kahlife, 34 vjeç,  Islam Ashkar, 34 vjeç, Ali Hadad, 43 vjeç dhe Adil Badaëi, 55 vjeç, janë 9 anëtarët e ekuipazhit të anijes libiane që u vunë në pranga nga policia.

Këta persona, dyshohet se kanë furnizuar me naftë kontrabandë anijen shqiptare me naftë kontrabandë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN