MENU
klinika

Arratiset pas 3 muajsh

Shqiptari merr peng greken, e shfrytëzon si prostitutë

09.01.2023 - 10:03

Një greke ka rënë pre e abuzimit të një shqiptari, i cili e ka shfrytëzuar atë për prostitucion.

23-vjeçarja greke ka pranuar ofertën e punës së shqiptarit, i cili i është prezantuar si pronar i një lokali nate, por ky i fundit e detyronte atë që të shkonte me meshkuj të tjerë, kundrën 150 eurove.

Protothema.gr. ka publikuar detaje nga ngjarja e rëndë, ku vajza greke ra pre e mashtrimit për shkak të varfërisë. Por pas 3 muajsh vajza ka arritur që të arratiset nga ‘burgu’ i saj dhe ka përfunduar në polici. Pas denoncimit të saj, 33-vjeçari shqiptar u arrestua.