MENU
klinika

Reagimi i Lindita Nikollës

Deputetët e PD i bien bilbilave në seancë

02.02.2023 - 13:31

Ndërkohë që seanca e Kuvendit u përfshi nga kaosi për shkak se Lindita Nikolla vijoi me rendin e ditës, deputetët e PD rrethuan foltoren dhe i binin tavolinave.

Ndërkohë që deputeti Bledion Nallbati dhe Saimir Korreshi nisën t’i binin bilbilave në seancë.

Nikolla: Zoti Nallbati ju tërheq vëmendjen, për atë gjestin që sapo bëtë. Zoti Korreshi ju tërheq vëmendjen, e di që nuk keni respekt për seancën.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Deputetët e PD përplasin duart në tavolinë

Interpelanca me Ramën/ Kryeministri refuzon opozitën