MENU
klinika

Me gur smeraldi

Kjo është unaza ‘e ëndrrave’ për Rita Orën!

03.02.2023 - 11:38

Këngëtarja shqiptare e njohur në gjithë botën, Rita Ora ka treguar për herë të parë unazën e saj të fejesës. Ora ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e njohur ‘The Tonight Shoë’ me Jimmy Fallon në New York dhe foli për martesën e saj me Taika Watiti. Rita, e cila konfirmoi martesën javën e kaluar, i tha e emocionuar Jimmy-t se është hera e parë që ajo tregon unazën.

“Është hera ime e parë që tregoj unazën time – ndihem sikur je pjesë e marrëdhënies sime sepse ne të shikojmë çdo natë – a është e frikshme?”Ajo vazhdoi të shpjegonte se përzgjedhja e unazës me smeralin katror jeshil është bërë nga të dy.

“Kur e di se çfarë dëshiron, dhe unë ndjeva sikur doja të isha me këtë person, thjesht doja që të ndihesha vërtet mirë dhe kështu që e dërgova në dyqan dhe zgjodha unazën që doja”, tha ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Prindërit i japin bekimin

Rita Ora do fejohet shumë shpejt

Duhej vetëm një foto, që të nisnin dyshimet...

Rita Ora në një romancë me regjisorin 45 vjeçar?!