MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 17 mars 2023

17.03.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 114.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 108 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 130.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 79.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.81 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN