MENU
klinika

Drejtoreshë e shkollës 9-vjeçare

E zuri korrenti në dush/ Kjo është 45-vjeçarja që humbi jetën dje

23.03.2023 - 11:12

Ornela Gjeçi është 45-vjeçarja e cila humbi jetën mëngjesin e djeshëm në Durrës pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Gjeçi, rezulton të ishte drejtoreshë e shkollës 9-vjeçare Rubjekë. Ka qenë bashkëshorti i saj që e ka gjetur pa shenja jete në dush dhe e ka transportuar me urgjencë në spital ku mjekët kanë konstatuar vdekjen e saj.

Për ndarjen e saj të parakohshme nga jeta kanë reaguar miqtë dhe kolegët e shkollës që ajo drejtonte. Drejtoresha Ornela Gjeçi përshkruhet prej tyre si një grua e fortë, e buzëqeshur dhe pozitive në punën e saj.

E zuri korrenti në dush/ FOTO- Kjo është 45-vjeçarja