MENU
klinika

"Do dalim të dy"

Kiara, përballë Oltës në nominim/ Luizi: Do bëj gati valixhet

22.03.2023 - 10:24

Moderatorja Kiara Tito dhe aktorja Olta Gixhari janë dy banoret që janë në nominim dhe njëra prej tyre, sipas rregullit, do të lërë shtëpinë e “Big Brother” këtë të shtunë.

Dy vajzat rezultuan më pak të votuarat ndaj dyshes Qetsor dhe Kristi.

Pas këtij nominimi, këngëtari Luiz Ejlli është shprehur se për të do të jetë hera e parë që do të bëjë valixhet gati pasi nëse del Kiara ai është gati të lërë në mes garën për të dalë së bashku me moderatoren.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Në të njëjtën bluzë për disa ditë

Edhe këtë e pamë! Olta “mbyt” në puthje Luizin


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë