MENU
klinika

Këtë herë përfundimisht

Lajm i keq për fansat e Cameron Diaz, aktorja braktis aktrimin

22.03.2023 - 10:27

Cameron Diaz nuk do të kthehet më në Hollywood pasi njerëzit e afërt të saj kanë zbuluar se ajo nuk mund të përballojë më ditët e gjata të punës që e mbajnë atë larg bashkëshortit të saj Benji Madden dhe vajzës së tyre trevjeçare, Raddix.

Diaz u tërhoq zyrtarisht nga aktrimi në vitin 2018, por së fundmi u josh nga miku i ngushtë Jamie Foxx për të bashkë-yll në komedinë Back In Action.

Natyrisht, siç doli, ky plan rikthimi nuk i funksionoi mirë pasi u shoqërua me trazira. Miku i saj i mirë Jamie Foxx pati një krizë mendore në xhirimet e filmit dhe pushoi tre punonjës.

Tani mediat e huaja raportojnë se aktorja e dashur nuk ka pasur aspak një eksperiencë të mirë dhe ndoshta nuk do të kthehet në botën e kinemasë pas përfundimit të xhirimet. Ajo vetë e ka pasur të vështirë të jetë larg familjes dhe nuk dëshiron të përfshihet në konfrontime. Megjithatë, sipas të njëjtave burime, marrëdhënia e saj me Foxx nuk u ndikua negativisht.

Që kur vendosi të distancohej nga qendrat e vëmendjes dhe Hollywood-i, Cameron Diaz ka folur shumë herë hapur se është një industri e vështirë, por edhe për përvojat e saj personale.

Vitet e fundit kemi parë një version krejtësisht të ndryshëm të aktores dhe duke folur në podkastin e shoqes së saj Gwyneth Paltrow, ajo ndau detaje se si është jeta në moshën 49-vjeçare me një fëmijë dhe zbuloi se arsyeja pse e sheh moshën e saj krejtësisht ndryshe tani është mëmësia.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Deklarata e aktores së njohur

Çfarë tha Cameron Diaz që i trishtoi fansat


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë