MENU
klinika

Zbulohet shifra

Propozimi madhështor/ Ja sa kushton unaza e Kiarës

24.04.2023 - 08:05

Luizi ka suprizuar Kiarën në mënyrën më të bukur të mundshme mbrëmjen e djeshme.

Ai i propozoi për martesë dhe Kiara pa hezitim pranoi të ishte krah tij.

Mësohet se unaza me diamante që Luizi, zgjodhi për Kiarën kushtoi plotë 2500 euro.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


E quajti nënën e fëmijëve të tij, por i kërkoi ndarjen!

“Rrengu” i Luizit për Kiarën, propozim romantik para finales

“I ka ardhur fundi! Ishte e bukur sa zgjati...”

Luiz Ejlli i jep fund lidhjes me Kiara Titon?