MENU
klinika

Fitoi në bastionin e djathtë

Pas fitores, Benet Beci shfaqet i qeshur mes numëruesve

15.05.2023 - 17:03

Benet Beci, i cili fitoi bindshëm në Bashkinë e Shkodrës, ka falenderuar numëruesit e fletëve të votimit, për përkushtimin dhe seriozitetin  që ata kanë treguar  në numërimin e votave.

Beci i ka dhuruar socialistëve për herë të parë fitoren në këtë bastion i cili historikisht ka qenë blu. Me një diferencë të konsiderueshme votash, Beci ka lënë pas kandidatin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” Bardh Spahia.

“Mirënjohës ndaj secilit prej jush, për qytetarinë, seriozitetin dhe përkushtimin! Faleminderit nga zemra!”, ka shkruar Benet Beci  në fotot që ka shpërndarë pak më parë në Facebook.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"E nesërmja s’do të ndryshojë aspak pozicionin tënd"

Benet Beci letër punonjësve të bashkisë së Shkodrës

Lista e kryetarëve përballë listës së qytetarëve!

Si do ndryshonte Parlamenti i ri nëse zgjedhja e deputetëve do t’u lihej votuesve