MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 maj 2023

28.05.2023 - 07:55

Monedha e eurozonës shitet sot me 111 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 103.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 127.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 77 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.73 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNSa parashikohet rritja ekonomike këtë vit?

BERZH lë pa ndryshuar parashikimin për Shqipërinë

Do të mbulojë rreth 30 mijë familje me energji

Termocentrali më i madh diellor në Ballkan

“Flatrat e Veriut” pësoi rreth 1.5 milionë euro humbje

Në aeroportin e Kukësit nuk kryhen më fluturime

Çfarë tregojnë të dhënat e INSTAT

Rritja e çmimeve rëndon më shumë te pensionistët