MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 4 maj 2023

04.05.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 111.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 126.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 113.4 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.75 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Do paguash ujin, apo do paguash dritat"

Pensionistët të pakënaqur me bonusin e fundvitit

Sipërmarrësit ngrejnë alarmin, i bëjnë thirrje qeverinë

Rënia e euros fut në krizë fasoneritë

Paralajmërimi i Komisionit Europian

Çfarë e rrezikon ekonominë shqiptare?