MENU
klinika

Trendi i fundit

Sara Hoxha dhe Nita Latifi bëjnë “xing” me të njëjtin aksesor

29.05.2023 - 13:10

Ndodh shpesh që vajzat e famshme të showbizit shqiptar të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën duke u shfaqur me veshje të njëjta.

Kësaj radhe kanê qenë Sara Hoxha dhe Nita Latifi, por me aksesorë.

Sara u shfaq në promovimin e albumit të Ledrit me një palë vathë unik dhe vetëm një ditë më pas u pa se të njëjtit i kishte edhe Nita Latifi në videoklipin e ri, i xhiruar kohë më parë, sigurisht.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës