MENU
klinika

Met Gala 2023

“Shkëlqimi dhe rënia” e Kim Kardashian

03.05.2023 - 10:34

Kim Kardashian dukej mjaft e tronditur kur u fotografua duke u kthyer në hotelin e saj pasi mori pjesë në Met Gala me fustanin e saj me perla.

Ndërsa ajo dukej e pabesueshme në fillim të natës, rezultoi se veshja me rruaza nuk ishte zgjedhja e duhur për mbrëmjen në fjalë.

Ndërsa doli nga makina, Kim, 42 vjeçe, dukej se mund të pengohej lehtësisht mbi fijet e perlave të prishura dhe derdhura në takat e saj të larta.

Më herët Kim ishte shprehur se i gjithë fustani i saj ishte krijuar me perla të vërteta. Sa keq që pjesa më e madhe e tyre u shkelën dhe thyen.


Nga ana tjetër po atë natë, ajo dhe ish-i dashuri i saj Pete Davidson shijuan një ribashkim miqësor brenda eventit, pasi Met Gala 2023 i bëri për herë të parë ata bashkë pas një kohe shumë të gjatë.

Kim dhe Pete, u ndanë në gusht të vitit 2022 pas një romance nëntë-mujore.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga Dua Lipa te Rihanna, pamjet më të mira nga tapeti i kuq

Met Gala 2023 me temë Karl Lagerfeld