MENU
klinika

I hiqet byzylyku elektronik

Skandali Katar-Gate/ Eva Kaili lirohet me kusht

25.05.2023 - 14:13

Ish-eurodeputetja greke, Eva Kaili, e liruar nga regjimi i përgjimit elektronik dhe tashmë është e lirë me kushte kufizuese. Lajmi ka bërë xhiron e rrjetit.

Diçka e tillë do të thotë se eurodeputetes nuk i kërkohet më të mbajë byzylyk, kusht ky që u vendos me lirimin e saj nga burgu më 14 prill 2023.

Kujtojmë se Kaili akuzohet për përfshirje në skandalin Katar-Gate.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Skandali me financimet e Katarit

Eurodeputetja Eva Kaili lihet sërish në burg


Çfarë pritet të ndodhë nga 1 korriku

Greqia, probleme nga mungesa e fuqisë punëtore

Humb jetën një person

Greqia e pushtuar nga zjarret

Katër të vdekur dhe pesë të zhdukur brenda pak ditëve

Çfarë po ndodh me turistët në Greqi?!