MENU
klinika

Venera Lumani ju tregon më tepër…

Një tjetër dasmë “VIP” në horizont?

06.06.2023 - 10:31

Kjo verë është e dasmave “VIP”. E nisëm mbrëmjen e djeshme me Klea Hutën dhe Elgit Dodën, në radhë kemi edhe Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn të cilët së shpejti do të kurorëzohen në Itali.

Por, siç duket lajme të reja kemi edhe nga Lindi Islami e Venera Lumani. Dyshja ishin të ftuar në dasmën e Kleas dhe Gitit, ku si duket iu ka lindur dëshira për një ceremoni të tyren.

“Po ne kur?”-shkruan Venera krahas një fotoje me Lindin.

Mbase jo këtë verë, por këngëtarja e dha sinjalin që së shpejti me shumë mundësi po.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN