MENU
klinika

"Lejet për pushimet të shtyhen"

Sezoni turistik/ Ministri Balla, mesazh të prerë drejtuesve të policisë

20.07.2023 - 18:55

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, u ka kërkuar drejtuesve të policisë të angazhohen dhe të jenë të gjithë në detyrë gjatë sezonit turistik.

Sipas informacioneve, mësohet se Balla gjithashtu ka kërkuar që nga ana e Policisë të garantohet një sezon turistik i qetë. Gjithashtu mësohet se ka kërkuar që lejet të shtyhen për një moment tjetër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN