MENU
klinika

Perfekte për vjeshtën!

10 modelet më ‘cool’ të këmishave për këtë sezon

14.09.2023 - 11:14

Tashmë pothuajse tendencat e përgjithshme të modës për sezonin vjeshtë- dimër 2023- 2024 janë zbuluar. Por sot do të flasim për një veshje ikonë që na shoqëron pothuajse në çdo stinë të vitit tashmë është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Pikërisht për këmishën.

Këmishat janë veshja më e gjithanshme dhe elegante, e gjithashtu të kombinueshme me çdo gjë. Nuancat klasike e bardha dhe bluja e hapur janë ngjyrat e para që vijnë ndërmend sapo themi këmisha, por edhe ngjyrat e tjera kanë fituar një popullaritet të madh në industrinë e modës.

Në këtë artikull do ju rendisim 10 modele të këmishave që duhet t’i keni patjetër në garderobën tuaj.

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

Frymëzohuni nga këto 10 modelet më 'cool' të

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga bluza e bardhë te fustani saten

10 veshjet që mund t’i kombinosh në çdo stinë