MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 22 shtator 2023

22.09.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 100.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 122.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 110.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN