MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 26 shtator 2023

26.09.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 100.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 109.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Business Insider” shkrim për turizmin në Shqipëri

Vend i aventurave të paharrueshme!

Tregtarët vazhdojnë traditën e 'vjedhjes'

Nis shtrenjtimi i çmimeve me afrimin e festave

Analiza e DW: Po i mbarojnë edhe BE-së paratë?

KE parashikon të rrisë buxhetin. Gjermania kërkon që të kursehet