MENU
klinika

(VIDEO) Kush ju pëlqeu më tepër?

Cilat goca të showbiz-it shqiptar ishin në “Milano Fashion Week”?

22.09.2023 - 11:32

Java e Modës në Milano është një event që ngjall kureshtje në mbarë botën.

Emra të famshëm të botës së modës “servirin” punimet e frymëzimin e tyre, ndërsa figura nga e gjithë bota mblidhen për t’i mbështetur e për t’i parë nga afër sfilatat, punimet e modelet e famshme.

Kësaj here, goca të njohura të showbiz-it shqiptar ishin në “Milano Fashion Week” dhe ndanë me ndjekësit në rrjete sociale foto e video të ndryshme nga eksperienca

Sarah Berisha, Jori Delli, Kiara Tito, Armina Mevlani dhe Ditea Berisha tërhoqën vëmendjen me paraqitjet e tyre në Milano, të cilat mund t’i shihni më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN