MENU
klinika

"Hap zemrën" me ndjekësit

E do akoma Don Xhonin? Ja si përgjigjet Ariana Lirey

30.09.2023 - 15:13

Ish partnerja e Don Xhon, Arina Lirey ka realizuar një ask në instagram, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme

Një prej tyre e ka pyetur nëse e do akoma Don Xhonin dhe e dini si është përgjigjur ajo?

“Jo, dua lirinë time dhe jetën. Nuk më intereson”.