MENU
klinika

“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

24.09.2023 - 13:22

Blogerja a njohur, Sarah Berisha, feston sot ditëlindjen e saj.E në këtë ditë të veçantë për ish-banoren e BBVIP1, nuk kanë munguar urimet e shumta nga miq dhe familjarë të saj.

Por urimi më i veçantë i blogeres është ai i partnerit të saj, DJ Pm, i cili duket se për shkak të punës nuk mundi të ishte pranë saj.

Artisti vendosi ta uronte partneren e tij me anë të një videoje në InstaStory ku i shprehu fjalët më të ëmbla:

“Shpirti, urime ditëlindja dhe pse nuk jam per momentin afër teje, me mendje dhe me zemër jam tek ti. Urime ditëlindja ishalla edhe 100 vite te tjera të lumtura bashkë me mua dhe mos harro se je njeriu më i rëndësishëm në jetën time. Edhe 100 të tjera”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Unë e ngacmoja, ma merrnin për xhelozi"

Fifi kujton historinë me Granitin

“Edhe me armikun nuk do ishte sjellë kështu”

Kriset marrëdhënia Einxhel-Dj Dagz