MENU
klinika

Vrasja e policit në Kosovë

Vjen reagimi i parë nga Serbia, Vuçiç njofton konferencë të jashtëzakonshme

24.09.2023 - 17:08

Pas vrasjes së policit në veri të Kosovës, Presidenti serb Aleksandër Vuçiç pritet të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme pasdite.

“Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, do t’i ekspozojë të gjitha gënjeshtrat dhe shakatë e Albin Kurtit, krijuesit të kaosit dhe ferrit në Kosovë”.

Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë

Vuçiç: Perëndimi do thotë se nuk kam mundësi t’i bëj presion dhe…

“Zgjedhjet në zonat serbe nuk do të mbahen për shkak të Kurtit”

Mijëra të infektuar brenda një jave

Kovidi rikthehet frikshëm në Serbi

“Hajdutët i bënë pritë 400 m larg shtëpisë”

U vra në makinë, flet vjehrri i 33-vjeçares