MENU
klinika

“Po rikthehet diktatura”

Aksioni i SPAK në familjen Berisha, vjen reagimi i parë nga “Foltorja”

21.10.2023 - 21:25

SPAK ka arrestuar dhëndrin e tij dhe në gjykatë ka kërkuar masë detyrim paraqitje për Berishën, lidhur me kompleksin “Partizani”. Fillimisht ishte RD që reagoi duke sulmuar prokurorin që firmosi urdhrat, Arben Kraja. Duke e cilësuar si prokuror të diktaturës. Ndërkohë një reagim të ngjashëm ka bërë edhe Edi Paloka.

“Prokuroret e diktaturës për të rikthyer diktaturën”, shkruan ai.