MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 2 tetor 2023

02.10.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 122.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 110 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN