MENU
klinika

“Armike” në “Big Brother Vip”

“DWTS”/ Kush është opinionistja që do shoqëroj Kiara Titon?

06.10.2023 - 12:07

Ditën e djeshme faqja zyrtare e spektaklit “Dancing With the Stars” përmes një postimi në Instagram konfirmoi lajmin se Kiara Tito do jetë moderatorja e “Fun Club DWTS”.

Mirëpo së fundmi është zbuluar edhe opinionistja që do të shoqërojë Kiarën në këtë forum.

Sipas “Kryedjala.com” ish-opinionistja e “Big Brother Vip” Zhaklin Lekatari është opinionistja e “Fun Club DWTS”, megjithatë lajmi nuk është konfirmuar akoma nga faqja zyrtare e spektaklit.

Kujtojmë që gjatë eksperiencës në këtë reality show, Kiara dhe Zhaku nuk kishin marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën, ku dhe debatet mes tyre ishin të shpeshta.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Të mbrojta kur burri yt të dhunoi”

Zhaklina Lekatari përplaset me Luizin dhe Kiarën

“E ke personale me mua, nuk e përballoj dot më”

Agravon debati mes Efit dhe opinionistëve