MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 18 nëntor 2023

18.11.2023 - 09:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 108 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNOBT, apel për reforma të menjëhershme

Ekonomia globale vuan pasojat e luftës dhe pasigurisë

Afati deri kur mund të paraqiten ofertat

Hapet tenderi për Bypassin 1 Vlorë-Orikum!

Të dhënat e INSTAT: Bizneset arritën fitime rekord

Punonjësit prodhuan më shumë, por u paguan më pak