MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 25 nëntor 2023

25.11.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 94.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.3 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 106.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.63 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN