MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 30 nëntor 2023

30.11.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 93.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 106.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.63 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN