MENU
klinika

Lidhja e shumëpërfolur me Olsi Bylykun

“Çfarë di të bësh në jetë?”, Egli Tako “i mbyll gojën” ndjekëses

09.11.2023 - 10:58

Këngëtarja Egli Tako është përfshirë prej vitesh në mediat rozë dhe kjo për shkak të lidhjes me aktorin Olsi Bylyku.

Por ajo që e bëri më të famshme dhe më të komentuar në media rozë e në rrjete sociale nuk ishte lidhja, por ndarja me aktorin.

Që pas ndarjes, Egli Tako i ka shtuar dozat e postimeve në rrjetet sociale e gjithashtu ka pësuar një ndryshim total në peshë.

Në një foto të postuar së fundmi, Egli ka marrë një koment nga një ndjekës që i thotë nëse di të bëj diçka tjetër përveçse të jetë prona e dikujt.

Egli nuk e ka anashkaluar këtë koment, madje i është përgjigjur.

“Shumë gjëra. Por më e rëndësishmja, di të kem një identitet dhe mos fshihem pas adresave fallco se s’kam guim dhe të ndenjura të flas në emrin tim”, shkruan ajo.