MENU
klinika

"Kam rënë në dashuri me të!"

Në një lidhje dashurie me Sardi Strugaj? Balerina flet pa ‘dorashka’

30.11.2023 - 12:29

Balerinat e “Fiks Fare”, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri së fundmi kanë qenë të ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku kanë zbuluar më shumë rreth jetës së tyre personale dhe profesionale.

E teksa gazetraja iu bëri disa pyetje me “spec” vajzave, një ndër to kishte të bënte me fiksimin apo këngëtarin e tyre të preferuar.

Njëra nga vajzat tregoi se ka rënë në dashuri me këngëtarin e njohur Sardi Strugaj dhe këngëne tij më të re, dhe këtë gjë nuk ia ka dhënë akoma tij.

Pjesë nga intervista

Gazetarja: Cili është këngëtari juaj i preferuar?

Kejsi: Ledri Vula.

Marinela: Unë do thoja Sardin. Nuk e di sa herë e kam dëgjuar këngën e tij të re “Deti”.

Gazetarja: Ke rënë në dashuri me këngën apo me Sardin?

Marinela: Me të dyja.

Gazetarja: Duke qenë që Sardi është në “Dancing ëith the Stars” e ke takuar?

Marinela: Një herë.

Gazetarja: Ia ke thënë apo t’ia themi ne?

Marinela: Nuk ia kam thënë.

Ushqim e flori në bunkerët sekretë

Milionerët po përgatiten për fundin e botës

Cilat ishin arsyet që e çuan ish-opinionisten në afera?

Zhaklin Lekatari flet pa ‘dorashka’: Kam tradhtuar…

JLo dhe Ben Affleck zbulojnë arsyen

Pse u ndanë 3 ditë para dasmës së tyre në 2003