MENU
klinika

Nata e Bardhë

Qindra mijëra shqiptarë festuan me yjet e muzikës

30.11.2023 - 15:08

Sheshi “Skënderbej” u mbush plot e përplot mbrëmjen e 29 Nëntorit, ku qindra mijëra të rinj shijuan super koncertin e Natës së Bardhë.

Performancat e artistëve shqiptarë si Noizy, Luiz Ejlli, Elvana Gjata, Ylli Limani, Samanta Karavella, Capital T, Kida, MC Kresha, Elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Stine, Varrosi, West Side Family, Buta elektrizuan sheshin “Skënderbej”.

Mbrëmja kulmoi me hedhjen e fishekzjarreve që krijuan një atmosferë magjike festive.